UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kontakt

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku

Plac Wolności 1
87-800 Włocławek

Biuro Rektora

Kierownik - mgr Ewa Stepnowska

tel. 660 713 891
biurorektora@ksw.wloclawek.pl

Godziny otwarcia Rektoratu
7.30-15.30

Numer konta bankowego
Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy KDBS
87-800 Włocławek, ul. Żabia 6
57 9550 0003 2001 0070 4777 0001





Pełnomocnik Rektora ds. Kształcenia
prof. nadzw. dr hab. Lidia Marszałek
tel. 660 714 947



Akademickie Centrum Kształcenia Podyplomowego

Dyrektor - mgr Ewa Śmigielska
tel. 660 717 370
ewa.smigielska@ksw.wloclawek.pl

Główny specjalista ds. studenckich w zakresie studiów podyplomowych mgr Edyta Rozłonkowska
tel. 660 714 479
edyta.rozlonkowska@ksw.wloclawek.pl

Koordynator ds. studiów podyplomowych - mgr Anna Zielińska
tel. 660 718 362
anna.zielinska@ksw.wloclawek.pl

Koordynator ds. studiów podyplomowych - Adrian Jaroszewski
tel. 660 716 709
adrianjaroszewski@ksw.wloclawek.pl



Akademickie Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej

Koordynator - dr Tomasz Borowiak
tel. 660 719 029
acppp@ksw.wloclawek.pl



Biblioteka Główna i Archiwum

Dyrektor - mgr Katarzyna Gradzik
tel. 660 719 966
biblioteka@ksw.wloclawek.pl

Czytelnia
Starszy kustosz - mgr Urszula Przystałowska
tel. 660 716 702
czytelnia@ksw.wloclawek.pl

Wypożyczalnia
Starszy kustosz - mgr Barbara Ziółkowska
tel. 660 715 268
wypozyczalnia@ksw.wloclawek.pl



Biuro ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych

Specjalista - mgr Anna Zielińska
tel. 660 718 362
biuroefs@ksw.wloclawek.pl



Biuro Eurodesk

mgr Joanna Skiba
tel. 660 719 054
eurodesk@ksw.wloclawek.pl



Biuro Karier

Kierownik - mgr Adam Grudzień
a.grudzien@ksw.wloclawek.pltel. 660 713 616



Biuro Osób Niepełnosprawnych

Pełnomocnik Uczelni ds. Studentów Niepełnosprawnych

mgr Ewa Murszewska
tel. 660 717 051
niepelnosprawni@ksw.wloclawek.pl



Centrum Edukacji i Doskonalenia Zawodowego

ceidz@ksw.wloclawek.pl


Centrum Rehabilitacji Fizjo-fit

Dyrektor - mgr Kamila Kalinowska
tel. tel. 519 113 234
k.kalinowska@ksw.wloclawek.pl



Centrum Systemów Bezpieczeństwa

i Kształcenia Służb Mundurowych

Dyrektor - mgr Ireneusz Wieczorek
tel. 668 456 080
i.wieczorek@ksw.wloclawek.pl



Dział Administracji

Dyrektor ds. administracji - mgr Anna Danielik
tel. 660 721 133
dyr.administracyjny@ksw.wloclawek.pl



Dział Dydaktyki

Kierownik - mgr Joanna Szulerecka
tel. 660 714 516
j.szulerecka@ksw.wloclawek.pl 
dzialdydaktyki@ksw.wloclawek.pl

Główny specjalista ds. dydaktyki - mgr Ewa Murszewska
tel. 660 717 051
pomocmaterialna@ksw.wloclawek.pl

Kujawsko-Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku
mgr Ewa Murszewska
tel. 660 717 051
kdutw@ksw.wloclawek.pl 



Biuro Rekrutacyjne

tel. 660 714 884
rekrutacja@ksw.wloclawek.pl


Dział Informatyki

Specjalista ds. informatyki - inż. Jakub Kryska
tel. 660 716 444
j.kryska@ksw.wloclawek.pl



Dział Promocji

Kierownik, Rzecznik prasowy - mgr Monika Jabłońska
tel. 660 457 526
promocja@ksw.wloclawek.pl

Pracownicy
tel. 660 722 691

Główny specjalista ds. promocji - mgr Ilona Wilińska
ilona.wilinska@ksw.wloclawek.pl

Starszy specjalista ds. promocji - Marek Specjalski
marek.specjalski@ksw.wloclawek.pl



Dział Spraw Pracowniczych

Główny specjalista - mgr Magdalena Łuczak
tel. 660 722 332
kadry@ksw.wloclawek.pl



Dział Współpracy z Uczelniami Krajowymi i Zagranicznymi

Kierownik - mgr Joanna Skiba
tel. 660 719 054
international@ksw.wloclawek.pl



Dział Wydawnictw


tel. 660 722 691
wydawnictwa@ksw.wloclawek.pl



Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu

Collegium Maius
ul. Okrzei 94, po. nr 15

tel. 660 714 048
wnoz@ksw.wloclawek.pl

Kierownik - mgr Emilia Bodenszac
ebodenszac@ksw.wloclawek.pl

Specjalista ds. studenckich - mgr Żaneta Stypuła-Cichalska
z.stypula@ksw.wloclawek.pl



Dziekanat Wydziału Nauk  Społecznych i Technicznych

Collegium Novum, pok. nr 2
ul. Okrzei 94A

tel.
660 714 479
660 718 341
734 413 417
wnsit@ksw.wloclawek.pl 

Kierownik - Mirosława Kunikowska

Główny specjalista ds. studenckich - mgr Edyta Rogiewicz
edyta.rogiewicz@ksw.wloclawek.pl

Główny specjalista ds. studenckich - mgr Edyta Rozłonkowska
edyta.rozlonkowska@ksw.wloclawek.pl

Specjalista ds. studenckich mgr Karolina Zalewska

 

Dziekanat Zamiejscowego Wydziału Mechanicznego
w Grudziądzu
ul. Czarnieckiego 5/7
86-300 Grudziądz

tel. 734 413 415
wm.grudziadz@ksw.wloclawek.pl

Kierownik - Natalia Tomaszewska



Dziekanat Wydziału Zamiejscowego

w Nowym Targu

Pełnomocnik Dziekana ds.
Zamiejscowego Wydziału
w Nowym Targu
Anetta Supel

ul. Ludźmierska 32
34-400 Nowy Targ

tel. 795-66-00-00, 660-719-482
anetta.supel@ksw.wloclawek.pl


Instytut Logistyki i Techniki

Dyrektor - dr Zbigniew Brenda
tel. 660 722 664


Instytut Nauk o Bezpieczeństwie i Obronności

Dyrektor - dr Krzysztof Grabowski
k.grabowski@ksw.wloclawek.pl
tel. 606 217 397


Instytut Nauk o Zdrowiu

Dyrektor - dr n. med. Maria Posłuszna-Owcarz
m.posluszna-owcarz@ksw.wloclawek.pl


Instytut Pedagogiki i Logopedii

Dyrektor - dr Renata Brzezińska
pedagogia1@wp.pl


Kwestura

Kwestor - mgr Iwona Kowalska
tel. 660 720 531

Pracownicy
tel. 660 490 965

Specjalista ds. finansowo-księgowych - Agnieszka Cierlicka
a.cierlicka@ksw.wloclawek.pl

Specjalista ds. finansowo-ksiegowych - mgr Aniceta Szefler-Fajer
a.fajer@ksw.wloclawek.pl

Specjalista ds. finansowo-księgowych - Jolanta Krzyszewska
j.krzyszewska@ksw.wloclawek.pl



Uczelniane Laboratorium Chemiczne

Kierownik - mgr Halina Bugajska
tel. 660 716 190
laboratorium@ksw.wloclawek.pl



Studium Informatyki

Kierownik dr inż. Stanisław Wszelak
tel. 660 716 214
kierinformatyki@ksw.wloclawek.pl



Studium Języków Obcych

Kierownik - mgr Joanna Skiba
tel. 660 719 054
studiumjezyk@ksw.wloclawek.pl



Studium Wychowania Fizycznego

Kierownik - dr Marek Zieliński
tel. 660 721 062
studiumwf@ksw.wloclawek.pl



Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego

Przewodnicząca - Monika Sienna
tel. 668 401 955
samorzad@ksw.wloclawek.pl