UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Menadżer ośrodków SPA i wellness

2 semestry

Studia podyplomowe w zakresie „Menadżer Ośrodków Spa i Wellness” mają na celu przygotować słuchacza do zdobycia niezbędnych kompetencji w zakresie wiedzy i umiejętności do profesjonalnego wykonywania zawodu menedżera ośrodka / centrum spa&wellness. W trakcie zajęć nacisk zostanie położony na przygotowanie w zakresie strategii, marketingu, marki, produktu, obsługi klienta, personelu.
Program dwusemestralnych studiów obejmuje m.in. takie zagadnienia jak: filozofia i styl życia – kierunki, trendy i zmiany w usługach spa&wellness, kompetencje menedżera spa&wellness, strategie rozwoju ośrodka spa&wellness, kreowanie i zarządzanie wizerunkiem ośrodka spa&wellness, badania marketingowe – odkrywanie potrzeb i wymagań klienta, procedury obsługi i zarządzanie pobytem klienta, poziomy jakości usług spa&wellness, zarządzanie pakietami usług spa&wellness, zarządzanie zespołem w ośrodkach spa&wellness, zarządzania finansami w ośrodkach spa&wellness, promocja zdrowia, model biznesu ośrodka spa&wellness - praktyczne aspekty, wybrane zagadnienia z fizjoterapii, zajęcia warsztatowe w wybranym ośrodku spa&wellness.

Adresaci studiów:

Studia podyplomowe „Menadżer Ośrodków Spa i Wellness” kierujemy do osób przygotowujących się do prowadzenia własnych gabinetów kosmetologicznych, ośrodków SPA i Wellness, kosmetologów i kosmetyczek, kadry zarządzającej, menedżerów kosmetologii i SPA, salonów odnowy biologicznej, osób chcących zdobyć nowe umiejętności.

Możliwości pracy po studiach:

Po ukończeniu studiów podyplomowych absolwenci będą w pełni przygotowani do pełnienia funkcji w ośrodkach spa&wellness, centrach spa&wellness w hotelach, uzdrowiskach, ośrodkach wypoczynkowych.

Opłata za cały tok studiów – 1900,00 zł.
Opłata za wydanie indeksu – 16,00 zł.
Opłata za wydanie świadectwa ukończenia studiów podyplomowych – 30,00 zł.