UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

O Studium

Studium Języków Obcych jest jednostką miedzywydziałową, której celem jest organizowanie i przeprowadzanie zajęć z języków obcych dla studentów wszystkich wydziałów KSW.

Studium Języków Obcych kieruje mgr Joanna Skiba. Studium zapewnia nauczanie języków obcych nowożytnych:tj. angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach.

Kierownik Studium Języków Obcych - Joanna Skiba
Pokój 25, COllegium Novum
tel. 660 719 054, e-mail international@ksw.wloclawek.pl

- Dyżury dla studentów: wtorek godz. 12.00-13.00, czwartek godz. 12.00-13.00
- Dyżury w soboty w czasie następujących zjazdów w godz. 10.00-11.00
21.X, 4.XI, 25.XI, 9.XII, 13.I, 27.I


Informujemy, że w roku akademickim 2017/2018 prowadzimy lektoraty języka obcego w formie e-learning . Opcja ta dotyczy studentów studiów niestacjonarnych od III semestru studiów oraz od I semestru na kierunku Pedagogika oraz Pielęgniarstwo – studia II stopnia.

Istnieje możliwość uzyskania zaliczenia przedmiotu na podstawie  certyfikatu uzyskanego na platformie LERNI. Więcej informacji -  Kierownik SJO KSW (international@ksw.wloclawek.pl)

Wydziały zamiejscowe – lektorat prowadzony będzie w formie e-learning od I semestru zajęć. Wraz z dostępem do platformy www.lerni.us uzyskujecie Państwo dostęp do nauki pięciu języków nowożytnych. Obowiązkowe zaliczenia oraz egzaminy przeprowadzane będą na uczelni. Wszyscy starości grup proszeni są o kontakt z Kierownikiem Studium Języków Obcych, mgr Joanną Skibą w celu uzyskania kodów dostępowych ( studiumjezyk@ksw.wloclawek.pl ).