Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku - Wynajem pomieszczeń

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wynajem pomieszczeń

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku posiada w dyspozycji sale dydaktyczne o zróżnicowanej wielkości (od 40 do 300 miejsc). Oferujemy pomieszczenia przeznaczone do organizacji konferencji, wykładów oraz szkoleń. Sale wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny oraz posiadają dostęp do internetu.

Naszą ofertę kierujemy również do tych z Państwa, którzy zainteresowani są organizacją stoisk reklamowych lub ekspozycji promocyjnych. Pragniemy podkreślić, że wszystkie obiekty uczelni znajdują się w bezpośredniej bliskości głównych węzłów komunikacyjnych miasta.

W ofercie wynajmu znajduje się również sala widowiskowo - konferencyjna przy Placu Wolności 1, z przeznaczeniem na organizację przedstawień teatralnych, koncertów, konferencji oraz różnego typu imprez okolicznościowych.

W przypadku zainteresowania z Państwa strony, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z pracownikami Działu Administracji.

Maciej Skowroński
tel. 660 481 139
e-mail dzialadministracji@ksw.wloclawek.pl
Anna Danielik - Dyrektor Administracyjny
tel. 660 721 133
e-mail dyr.administracyjny@ksw.wloclawek.pl

Kujawska Szkoła Wyższa oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem o charakterze usługowym położoną przy ulicy Piwnej 3 we Włocławku o łącznej powierzchni 4.820 m2. Nieruchomość oznaczona jest w ewidencji gruntów jako działki 11/1, 12/1, 12/2.
Budynek o powierzchni użytkowej 1276 m2 jest w chwili obecnej przedmiotem najmu.
Zapraszamy do składania ofert kupna w/w nieruchomości do dnia 16.03.2017r. do godz. 15.00. na adres Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku, Plac Wolności 1, 87 – 800 Włocławek. Cena do negocjacji.


Sala widowiskowo-konferencyjna przy Placu Wolności 1
Collegium Novum, ul. Okrzei 94A